Eşya Paketleme

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Ankara Özsarıca Nakliyat, müşterilerine verdiği kaliteli taşımacılık hizmetiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Bir nakliyat hizmetinin olmazsa olmaz adımlarından birisi olan eşya paketleme ve ambalajlama büyük önem veren firma, kaliteli malzemelerle bu işten de alnının akıyla çıkıyor. Müşterilerine yüzde yüz güvenilir ve kaliteli nakliyat sunan Ankara Özsarıca Nakliyat, her türlü konuda ortaya çıkan problemlere de anında çözüm önerisi sunuyor.

Özsarıca Nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, evden eve nakliyat, şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, depolama gibi birçok hizmette eşya paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Bu sayede müşterilerin eşyaları da doğabilecek zararlardan korunmuş olur.

Eşya Taşıma Sırasında Paketleme ve Ambalajlama

Paketleme ve ambalajlama yapacak ekibin mutlaka profesyonel ve alanında eğitimli olması şarttır. Çünkü eşya paketleme ve ambalajlamada, hangi eşyanın hangi türde malzemelerle kaplanacağını bilmek çok önemlidir. Yanlış malzemelerle paketlenen eşyaların zarar görme riski büyüktür. Bunun yanı sıra paketleme ve ambalajlama malzemelerinin de kaliteli olması şarttır. Çünkü taşınma sürecinde bu ambalajlara zarar gelirse, eşyalar da büyük oranda zarar görme riski taşır. Özsarıca Nakliyat bu nedenle tüm paketleme ve ambalaj malzemelerini Avrupa’dan ithal etmektedir. Oldukça kaliteli olan malzemeler arasında; Kraft, havalı naylon, karton kutu, battaniye, bant, çift katlı patpat, astar, naylon film, streç ve köpük bulunmaktadır. Bu malzemeler ile iyice kaplanan eşyaların zarar görme riski minimum düzeye indirilir.

Güvenilir Taşıma Yöntemleri Özsarıca Nakliyat’ta

Özsarıca Nakliyat, merkezi olarak Ankara’da hizmet verse de, Türkiye’nin diğer illerine de eşya taşıma işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle müşterilerin ilgisini çeken firma, eşya paketleme ve ambalajlamanın yanı sıra sigortalama hizmeti de sağlamaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızın sapasağlam, hızlı ve güvenilir bir biçimde bir yerden bir yere taşınmasını istiyorsanız mutlaka evden eve nakliyat hizmetlerinde titiz davranan Özsarıca Nakliyat ile iletişime geçmelisiniz. Eşyalarınız hem sigortalı hem de korunaklı bir biçimde taşınmaktadır.