Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat ve Profesyonel Eşya Taşıma Firması

Türkiye’nin tüm illerinden diğer illere şehirlerarası nakliyat hizmeti veren Özsarıca Nakliyat, Ankara’da bu işleri başarılı bir biçimde yürütmektedir. Sık sık tercih edilen nakliye firması Ankara’nın en uzak köşesinden tüm illere nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Yenilikleri ve son teknolojileri sürekli olarak takip eden ve bunları çalışmalarında da kullanan Özsarıca Nakliyat, hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti ile adından söz ettiriyor.

Taşımacılığın ilk adımında Özsarıca Nakliyat, ücretsiz bir eksper göndererek taşınacak olan eşyalar hakkında rapor çıkarmaktadır. Çıkan bu analize göre bir plan yapılmakta ve müşteriyi bilgilendirmektedir. Taşınma ücreti ve planı konusunda anlaşma sağlandığında ise nakliye hizmeti başlamaktadır. Öncelikle eşyalar usta marangozlar tarafından demonte edilir, daha sonra eşyaların türüne göre hazırlanan malzemeler aracılığı ile güvenilir bir paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Uzun yola çıkılacağı için bu aşamalar eşyanın güvenliği için oldukça önemlidir. Paketleme ve ambalajlama sırasında Avrupa’dan gelen ve kaliteli ürünlerden olan köpüklü koli, Kraft, battaniye, iz bırakmayan bant, streç ve havalı naylon gibi malzemeler kullanılmaktadır. Tüm bu malzemeler eşyaların zarar görme riski minimuma indirilmektedir. Bunun haricinde olası aksiliklere karşı tüm şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde eşyalar Ankara Nakliye Firması tarafından sigortalanmaktadır. Böylelikle müşteri herhangi bir sorunla karşılaştığı zaman ödemesini de alabilmektedir.

Kaliteli Şehirlerarası Eşya Taşıma Firması

Kalitesiyle adından sık sık söz ettiren Özsarıca Nakliyat, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekmektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine destek veren nakliyat firması, müşterilere kolaylık sağlamaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde sigorta, marangoz, ambalaj ve paketleme hizmetlerini de veren firmalar, ofis, ev ve kurumsal taşımacılık anlamında sizlere yardımcı olmaktadır.