Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara evden eve nakliyat sektörünün içerisinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Öz Sarıca nakliyat firması bölgenin en tecrübeli firmalarından bir tanesidir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti çalışma anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz her evden eve nakliyat hizmetinde başarılı sonuçlar almaktayız.

Geniş araç filomuz sayesinde her türlü nakliye talebine karşılık verebilen firmamız Ankara ili ve ilçelerinde gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle bölgede adından sıkça söz ettirmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sektörde oluşan yenilikleri anında hizmet alanlarında uygulamaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde Ankara ili ve ilçelerinin en çok tercih edilen firmalarından bir tanesi olmuştur.

Evden eve nakliyat sektöründe her türlü nakliyat hizmetini profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerine sunan Öz Sarıca nakliyat firması ayrıca bölgede verdiği eşya depolama hizmeti ile de fark yaratmaya devam etmektedir. Profesyonel eşya depolama hizmetinin en çok tercih edilen firması olan Öz Sarıca nakliyat firması siz değerli müşterilerine kusursuz hizmetler sunmaktadır.